LV
RU
"Galvenā ir ideja nevis tās īstenojums!"
Ideja un īstenojums ir vienlīdz svarīgi!
Atrodi savas idejas profesionālo īstenotāju pie mums!
Populāri pakalpojumu sniedzēji
Piedāvājam speciālistus, kas palīdzēs tev realizēt savu potenciālu savā jomā.
Logotipu dizaineris
Bezmaksas
Sveiks, esmu Nosvīdis Krūms, bet draugi mani sauc par padusi. Esmu pabeidzis Mazpisānu Profesionālās vidusskolas dizaina nozari. Tieši tev varu palīdzēt un iemācīt logo dizainēšanu, lai tas veiktos ērti un nesagādātu liekas reizes.

Uzzināt vairāk
Tulks
€10 stundā
Labdien! Esmu Kārlis Pestučka. Esmu pabeidzis Jelgavas Internātskolu tulka nozari. Tu esi īpašs un tāpēc es gribu palīdzēt tieši tev ar smagajiem mājasdarbiem angļu valodā un pārtulkot visu memus, kurus tu nesaproti.

Uzzināt vairāk
Tekstu autors
€199
Labdien! Esmu Svetlana Rudzupuķe, bet vecāki mani sauc par keksu. Man nav izglītības, bet esmu pabeidzis tekstu rakstītāja kursu. Tāpēc vēlos uzkrāt naudu jaunai žurkai un piedāvāju tev uzrakstīt eseju latviešu valodā un citos priekšmetos.
Uzzināt vairāk
Kursi
Apgūsti pieprasītākās profesijas pats!
Tekstu autors
Uzzināt vairāk
Logotipu dizaineris
Uzzināt vairāk
Tulks
Uzzināt vairāk
Par mums
Mūsdienu jauniešiem ir grūti pašrealizēties nepietiekamu resursu, prasmju un pieprasījuma dēļ. Piemēram, apgūt kādas nozares profesiju vai prasmi apgrūtina mācību materiālu nepieejamība, it īpašī latviešu valodā, kā arī, pat ja cilvēks ir savā jomā kompetents, atrast darbu nav viegli, jo, lai veiktu intelektuāla rakstura darbu, bieži ir nepieciešmama darba pieredze, kuru uzkrāt parasti sagādā grūtības, jo neviens darba devējs nevēlas uzņemties liekus riskus un problēmas, kas var rasties, pieņemot darbā darbinieku, kurš var izrādīties nekompetents attiecīgajā jomā. Mūsu platforma piedāvā ikvienam interesentam apgūt pieprasītas, šauras specializācijas prasmes un pielietot tās, veicot darbus un krājot pieredzi attiecīgajā jomā, kā arī par padarīto darbu saņemt atalgojumu. Apmācības kursu materiālus sagatavo attiecīgās profesijas speciālists, kurš iepriekš konkursa kārtībā tika izvēlēts. Kursu beigās katram studentam ir jānokārto attiecīgās nozares tests, kuru nokārtojot students saņem sertifikātu par kursu pabeigšanu, kas apliecina, ka students ir pietiekami kvalificēts, lai pilnvērtīgi strādātu savā jomā. Ja Jūs neesat pārliecināts par savām spējām jaunapgūtajā nozarē, mūsu platformā iespējams publicēt Jūsu piedāvāto bezmaksas pakalpojumu klientu, pieredzes un atsauksmju iegūšanai. Mēs saistām uzņēmējus un privātpersonas ar pašnodarbinātajiem (frīlanceriem), kas pabeiguši mūsu piedāvātos kursus, un mūsu mērķis ir nodrošināt pēc iespējas draudzīgāku vidi gan pakalpojumu sniedzējiem, gan saņēmējiem - klientiem. Mūsu klienti ir pasargāti no jebkādiem riskiem, jo nekvalitatīva darba izpildes gadījumā visi ieguldītie līdzekļi tiks atgriezti. Mēs piedāvājam, grafiskā dizaina izstrādes, reklāmas tekstu, filmu montāžas, tīmekļa programmēšas u. c. pakalpojumus. Neatkarīgi no tā, vai meklējat palīdzību dokumenta veidlapas tulkošanā no krievu valodas uz latviešu valodu vai ilustrāciju bērnu grāmatai, Jums nepieciešami tikai daži klikšķi, un tas tiks izdarīts!